Home » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İzmir Urla’da faaliyet gösteren bakım evimizde ikamet eden misafirlerimizin sağlıkları 24 saat kontrol altında tutulmaktadır. 24 saat hemşire hizmeti bulunduran kurumumuz; bunun yanında haftada 2 gün rutin bir uzman doktor kontrolü de sağlamaktadır.

• 24 saat misafirlerimiz ile ilgilenen hemşire
• 24 saat misafirlerimiz ile ilgilenen bakıcı hizmeti

Tesisisimizde sadece sağlıklı misafirlerimiz ikamet etmiyor. Bunun yanında parkinson, diabet, felç, alzheimer, demans, gibi  evlerde bakımı oldukça güç olan misafirlerimiz de tesisimizden faydalanabiliyor, uzman kadromuzun da etkisi ile güvenilir bir ekibe teslim oluyorlar. Temiz oda ve banyolarımızda misafirlerimiz, ihtiyaçlarını uzman kadromuz gözetiminde ve desteğinde kendileri görebilecekleri gibi personelimiz aracılığıyla da giderebilmektedirler.

Tüm bakım ihtiyaçlarının giderilmesinin yanısıra yaşlarına uygun olarak 3 ana ve 2 ara öğün yemek servisi yapılmaktadır. Kendi başına yemek yiyemeyen misafirlerimizin beslenmesi yardımla sağlanmaktadır.

Tüm hizmetlerimizin ve merkezimizin uluslararası kalite standartlarına uygunluğu ISO 9001:2008 Sertifikası ile belgelenmiştir. (Sertifikamızı görmek için aşağıdaki logolara tıklayınız)

 

Yaşlılık yaşamın doğal bir sürecidir. Bu süreci sakin, huzurlu ve mutlu geçmesi kişinin kendisi ve çevresi ile barışık olmasını gerekli kılar. Bu nedenle aile, arkadaş ve çevre ile olumlu iletişim kurmalarında destek hizmeti verilmektedir. Merkezimizin denize yakın ve binalarımızında bahçe içerisinde bulunmasından dolayı, yaşlılarımıza hem sağlıklı hem de huzurlu bir ortam sunabilmekteyiz.

Call Now ButtonBilgi Hattı