Home » Merkezimiz

Merkezimiz

2007 Yılında faaliyete geçen Özel Çağdaş Yaşam Yaşlı Merkezinde edindiğimiz 8 yıllık deneyimlerimiz ile birlikte, Avrupa Birliği ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu standartlar çerçevesinde, çizmiş olduğumuz misyon ile daha kaliteli bir hizmet sunmak için Özel Başkanoğlu Urla Yaşam Konakları olarak hizmetinizdeyiz. Urla huzurevi konusunda konusunda çok fazla seçenek sunmasa da, biz uzman personelimiz ile deneyimimize ve tesisimize güveniyoruz.

Özel Başkanoğlu Urla Yaşam Konakları ailesi olarak önceliğimiz yaşlılarımızın konforlu bir yaşlılık dönemi geçirmelerini sağlamaktır. Bu hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz kurumumuzda tek kişilik, çift kişilik ve suit odalarımız ve yoğun bakım ünitemiz bulunmaktadır. Aynı zamanda her odaya özel banyo ve tuvaletlerimiz mevcut olup, güneş enerjisi ile 24 saat sıcak su hizmetimiz ve yerden ısıtma sistemimiz bulunmaktadır.

Ayrıca kurumumuzda deniz manzaralı teras katımız, dinlenme odalarımız ve yaşlılarımızın vakit geçirebilecekleri hobi bahçemiz bulunmaktadır. Asansör bulunan merkezimizde yaşlılarımız teras katımıza ve hobi bahçemize yorulmadan ulaşabilmektedir.

Deniz ve yeşilin bir arada olduğu, İzmirde Urla Huzurevi denince ilk akla gelen, kaliteli ve huzurlu bir bakım merkezini ziyaret etmeniz için sizleri bekliyoruz…

Call Now ButtonBilgi Hattı